<<Selection in Document>>
c

Name Year Sport
Coach John Paty 1973-2006 Football and Cross Country
Brendan Slotter 2006 Basketball
Angel Kalinov 2004 Soccer
Coach Ken howell 1978-2003 Girl's Soccer
Rachael Sheats 2003 Basketball
Zach Stukes 2003 Football
Matt Irwin 2002 Wrestling
Ronda Gullatte 2002 Basketball and Track & Field
Mike Hudson 2002 Wrestling
Tony Campbell 2001 Basketball
Joel Hazard 2001 Football
Janet Kearns 2001 Softball
Allyson Rutledge 2000 Basketball
Brett Vavra 2000 Football
Melissa Kramer 2000 Cheerleading
Matt Fulton 2000 Basketball
Jason Moss 1999 Basketball
Nikki Erickson 1998 Volleyball
Kelly Lamb 1998 Basketball, Softball, Track & Field
Andrea Lasko 1998 Volleyball
Jason Cadenhead 1998 Baseball
Rebecca Moore 1997 Volleyball
Kimberly Beth Kramer 1997 Cheerleading
Stacy Hunt 1996 Soccer
Courtney Evans 1995 Wrestling
Chris Bowen 1995 Baseball
Marlon Byrd 1995 Baseball
james Brent Bode 1995 Football
Jolyn Adams 1995 Volleyball
Kristine Werner 1995 Tennis
Erin Galloway 1994 Basketball
Marlon Byrd 1994 Football
Spencer Bomar 1993 Tennis
Coach Frank Keller 1974-1993 Wrestling
Amy Kathryn Smith 1992 Swimming
Brian Coons 1992 Tennis
Leslie Tedeschi 1992 Gymnastics
jennifer Lee Adams 1992 Basketball
Billy Kirk 1991 Football
Mark Graves 1991 Football
Mickhal Locklear 1991 Basketball
Kelly Robbins 1990 Basketball
Michelle Black 1989 Track & Field
Billy Schackelford 1989 Football
Terrence Bowens 1989 Football
Shane Liewgley 1988 Wrestling
Brian Wayne 1988 Tennis
Stacy Minter 1988 Softball
Mike Hostleter 1988 Baseball
Harden Perry 1987 Wrestling
Andy Bruce 1987 Baseball
Pat Gallagher 1986 Track & Field
Danny Bachman 1985 Wrestling
Joe Biddy 1985 Football
Coach Ken Harper 1965-1984 Girl's Basketball
Danny Parodi 1984 Wrestling
"Red" Edwards 1960-1984 Booster Club Member
Ross Porter 1983 Wrestling
Earl Wallis 1983 Track & Field
Troy Myers 1982 Football
Billy Durham 1983 Football
Ed Bryant 1982 Track & Field
Skip Johnston 1982 Football
Kenny Cosby 1982 Football
David Wagner 1981 Wresting
Chris Powell 1981 Wrestling
Craig Taylor 1981 Track & Field
Ken Carney 1981 Football
Pam Adams 1981 Basketball
David Webb 1981 Baseball
David Dean 1980 Wrestling
Bart McKeon 1979 Wrestling
Robert Hudson 1979 Wrestling
Billy Blaylock 1978 Football
Richrd Bell 1978 Football
Pat Bryant 1978 Basketball
Donna Barrett 1978 Basketball
Jacqui McCombs 1977 Tennis
Chuck Nevitt 1977 Basketball
Lee Varner 1976 Tennis
Mark Gulmire 1976 Basketball
Bill Allgood 1975 Basketball
Bobby Carter 1973 Football
Dennis Avers 1973 Football
Pat Wilson 1972 Softball
Randy Looper 1972 Football
Leonard Dodd 1971 Wrestling
Billy Wall 1971 Football
Jed Allgood 1971 Basketball
Don Wilcox 1970 Football
Jim Hogan 1970 Football
Larry Bowen 1970 Football
Wayne Morris 1968 Wrestling
Jim Gibson 1968 Football
Peter Rajecki 1966 Football
Craig Elrod 1966 Football
Bill Wallace 1965 Football
Kenny Coggins 1965 Football
Diane Harrison 1965 Basketball
Don Ellers 1963 Football
Waitcel BAxter 1962 Football
Tomy Arnold 1962 Football
Coach Jim Frazier 1962 Football, Baseball, Track & Field
Kemuel Shipp 1957 Basketball